בזמן שנרטבתם: רוסלנה רודינה עולה על שמלת כלה

הדוגמנית רוסלנה רודינה לא צריכה להתמודד עם הסופות שמשתוללות בארץ, שכן את הימים האחרונים היא מבלה בקפדוקיה שבטורקיה, שם היא מצטלמת (זו השנה השביעית!) לקמפיין חדש של המעצבת המצליחה שלומית אזרד. קבלו הצצה

מאת: הילי פלד
סוס מנצח לא מחליפים, ואת זה המעצבת שלומית אזרד יודעת היטב. זו הסיבה שהיא בחרה בפרזנטורית והחברה הקרובה, רוסלנה רודינה, להוביל את קמפיין הכלות שלה זו השנה השביעית. מישהו אמר 7 בום?

בזמן שנרטבתם: רוסלנה רודינה עולה על שמלת כלה 1
הצצה לקולקציה החדשה של שלומית אזרד | לדגמים נוספים התקשרי עכשיו - 072-2238364 (צילום: מייגן מיימון)

רוסלנה רודינה בורחת מהסופה 

חצי שנה בלבד לאחר הטאץ' דאון בברצלונה הרומנטית, שם צולמה הקולקציה הקודמת לצד דוגמן צרפתי לוהט, עלו השתיים שוב על מטוס יחד עם צוות הצילום והגלאם ונחתו בקפדוקיה שבטורקיה, אחד היעדים המבוקשים והפוטוגניים של התקופה האחרונה. כן, היעד הציורי הזה עם הנופים המרהיבים והכדורים הפורחים שכולנו מריירים עליו באינסטגרם. 

אומנם הטיימינג מדויק – שכן ארץ ישראל שלנו סוערת וגשומה בימים אלו, אך גם בקפדוקיה מזג לא בדיוק חמים וחיפוש מהיר באינטרנט מגלה לנו שרודינה מצטלמת בשמלות כלה בטמפרטורה של אפס מעלות. אבל אל תדאגו לה, בכל הביזנס יש גם פלז'ר, ובין יום צילומים ארוך למשנהו הכוכבת תיעדה את עצמה באינסטגרם רוקדת בשלג (הפעם עם לבוש מתאים), משתכשכת בבריכה מחוממת ומתפנקת בחמאם טורקי. איך מתאים לנו חמאם טורקי עכשיו. 

לפגיישת ייעוץ אישית עם שלומית אזרד לחצי כאן 


בזמן שנרטבתם: רוסלנה רודינה עולה על שמלת כלה 2
רוצה את השמלה של רוסלנה? התקשרי עכשיו - 072-2238364 (צילום: מייגן מיימון)

נכון לעכשיו, כל שיש בידינו זה רק הצצה קטנה לאחורי הקלעים היות והקולקציה המלאה טרם נחשפה, אבל גם מה-Sneak Peak  שקיבלנו אנחנו יכולים להגיד בפה מלא; מדי קולקציה אזרד מתעלה על עצמה עם עיצובים רומנטיים, מדויקים ומחמיאים והדגמים החדשים הם הוכחה מעולה לכך. ניכר מהתמונות ששרוולי הסטייטמנט עדיין איתנו, ואיתם גם המחוך עם העצמות הבולטות, גזרת האוף-שולדרס ושמלות החליפה.

לאחר הזוגיות המתוקשרת מדי עם אייל גולן, את הזוגיות הנוכחית עם איש הנדל"ן אייל פז רודינה מקפידה לשמור בפרופיל נמוך. התמונות עם הבויפרינד מעורפלות ומצולמות בעיקר מזווית אחורית, ונראה שהדוגמנית מתרחקת מהמולת הביצה ובפרט כשזה נוגע למערכת היחסים שלה. עם זאת, השניים כבר יוצאים כבר מעל שנתיים ואפילו מתגוררים תחת אותה קורת גג, מה שגורם לנו לחכות לשלב הבא ביחסים; שליפת הטבעת כמובן. וכשזה יקרה, אנחנו כבר יכולים לנחש תעצב לרודינה את שמלת הכלה.

עריכת מאמרלקביעת פגישה אישית עם שלומית לחצו על התמונה 


בזמן שנרטבתם: רוסלנה רודינה עולה על שמלת כלה 3
סוס מנצח לא מחליפים: רוסלנה רודינה מצטלמת לשלומית אזרד בפעם השביעית (צילום: מייגן מיימון)

בזמן שנרטבתם: רוסלנה רודינה עולה על שמלת כלה 4
טרנד שמלות החליפה כאן כדי להישאר (צילום: מייגן מיימון)

בזמן שנרטבתם: רוסלנה רודינה עולה על שמלת כלה 5
וגם השרוולים התפוחים (צילום: מייגן מיימון)

בזמן שנרטבתם: רוסלנה רודינה עולה על שמלת כלה 6
רודינה ואזרד (צילום: מייגן מיימון)